Nastavni plan i program I ciklusa Poslovna ekonomija 180 ECTS

Studijski program POSLOVNA EKONOMIJA ima niz definisanih ciljeva koji vode formiranju dobro obučenih ekonomista, koji imaju neophodna teorijska i bogata praktična znanja i vještine za obavljanje svoje profesije. Svršeni studenti Studijskog programa POSLOVNA EKONOMIJA su opredijeljeni za permanentno usavršavanje, a sposobni su da po prijemu na radno mjesto mogu efikasno, brzo i pouzdano da prihvate odgovornost za povjereni posao, da na poslu samostalno, ili u timu, daju svoj puni stručni doprinos prosperitetu u radnom okruženju i društvu u cjelini. Pri tome, studijski program će se u kontinuirano analizirati, porediti sa srodnim programima na drugim visokoškolskim ustanovama i stalno unapređivati i poboljšavati.

Nastavni plan i program prvog ciklusa Poslovna ekonomija – 180 ects Visoke škole za primijenjene i pravne nauke “Prometej”